Kadra

  • Maciej Juźwik

Realizator  większości wdrożeń w Polsce w zakresie fotowoltaiki, Kierownik zespołu Laboratorium PV na Politechnice Warszawskiej, pełnomocnik ds. OZE, wykładowca na wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych, projektant i organizator prac budowlanych systemów PV.

  • Andrzej Zyber

Absolwent  Uniwersytetu Technicznego w Bielefeld (Niemcy), Od kilku lat General Manager Central Europe w Firmie Obehauser Solar-Befestigungssysteme GmbH (Niemcy), realizator projektów PV w Niemczech, Czechach, Włoszech, Rumunii. Specjalista od konstrukcji do mocowania modułów PV.

  • Artur Pawelec

Na co dzień koordynator prac projektowo-wdrożeniowych, członek rady programowej Kielecko-Podkarpackiego Klastra Energetycznego, uczestnik wielu misji branżowych, szkoleń zagranicznych w zakresie inwerterów firmy Emerson, SMA, ABB, systemów monitoringu SOLAR-LOG, wykładowca na konferencjach i kursach specjalistycznych. Realizator procesu przygotowawczego budowy elektrowni PV.

  • Michał Żero

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, kierunku Elektrotechnika. Menadżer projektów i specjalista ds. fotowoltaiki. Na codzień zajmuje się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych oraz przeprowadzaniem symulacji komputerowych pracy systemów PV. Jest odpowiedzialny za ocenę możliwości realizacji projektów i przygotowywanie ofert dla Klientów. Uczestnik polskich i zagranicznych szkoleń związanych z branżą fotowoltaiczną.

  • Justyna Przybylska

Studentka Zarządzania ze specjalizacją Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, w firmie na stanowisku Menadżera Biura. Na co dzień odpowiedzialna za zarządzanie bieżącymi pracami biura, określanie zadań pracownikom biura, kontakt z klientami i partnerami firmy, organizacja i udział w posiedzeniach Zarządu, realizacja celów i zadań określonych przez Zarząd. Dodatkowo nadzór nad sprawami administracyjno- finansowymi.